نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

اگر تا به حال سری به قسمت محصولات سایت زده باشید ؛ حتما دیده‌اید که ما در آنجا دستگاه‌های حضور و غیاب و انواع آن را به شما معرفی کردیم.

همچنین در قسمت معرفی نرم‌ افزار حضور غیاب، به شما گفته شد ، تهیه‌ی دستگاه حضور و غیاب به تنهایی کافی نیست و مدیر یک سازمان برای کنترل عملکرد کارکنان حتما باید نرم‌افزار حضور و غیاب را روی سیستم خود نصب کند تا بتواند از ویژگی‌های دستگاه خود حداکثر استفاده را به عمل آورد.

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب نسل جدید نرم افزارهای حضورغیاب است که بدون نصب بر روی کامپیوتر کاربران و مدیران، امکان دسترسی به اطلاعات ورود و خروج و کارکرد پرسنل را فراهم می آورد.

در نرم افزارهای حضور و غیاب مبتنی بر وب، نسخه اصلی نرم افزار به همراه دیتابیس بر روی یک کامپیوتر (سرور) نصب می شود. تمامی افراد اعم از مدیران، متصدیان حضورغیاب و سایر پرسنل با توجه به مجوز تعریف شده، می توانند از طریق یک مرورگر وب به پنل حضور و غیاب دسترسی داشته باشند.

جالب است بدانید قطع یا وصل بودن اینترنت، مشکلی را در اجرای نرم‌افزار ایجاد نمی‌کند و بدون اتصال اینترنتی هم نرم‌افزار بدون مشکل اجرا می‌شود.

تحت وب بودن نرم افزار به این معنی است که ارتباط کاربر با نرم افزار از طریق مرورگر وب برقرار می‌شود و تبادل اطلاعات با سرور از طریق یک ارتباط شبکه صورت می‌گیرد.

این ارتباط شبکه می‌تواند به کوچکی و محدودیت یک شبکه داخلی در یک ساختمان کوچک و یا به بزرگی و گستردگی جغرافیایی شبکه اینترنت باشد.

قابلیت های نرم افزار تحت وب سیستم پرداز گیل:

 • دسترسی به نرم افزار از طریق یک مرورگر از قبیل: اینترنت اکسپلورر، فایر فاکس و یک ارتباط شبکه
  عدم نیاز به نصب نرم افزار حضور و غیاب بر روی کلاینت ها
 • امکان دسترسی آنلاین به رکوردهای تردد
 • پردازش آنلاین درخواست ها توسط مدیر
 • امکان به روز رسانی نرم افزار صرفا بر روی سرور
 • امکان بررسی درخواست و تغییر وضعیت به حالت رد، تایید، ارجاع به مدیر سطح بالا
 • امکان ثبت انواع درخواست مانند انواع مرخصی، ماموریت
 • امکان جستجوی درخواست براساس اطلاعات مخاطب درخواست، نوع و وضعیت درخواست
 • ارائه انواع گزارشات جزئیات عملیات انجام شده در سیستم حضور و غیاب، گزارش کارکنان، ،گزارش کارکرد دوره ای به صورت انفرادی و گروهی، گزارش ترددها به تفکیک فرد و گروه، گزارش مرخصی و ماموریت،

 

  دیدگاهتان را بنویسید

  منوی اصلی