نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

اگر تا به حال سری به قسمت محصولات سایت زده باشید؛ حتما دیده‌اید که ما در آنجا دستگاه‌های حضور و غیاب و انواع آن را به شما معرفی کردیم و مزیت‌ها و معایبی که هر دستگاه ممکن است برای شرکت شما داشته باشد را به شما معرفی کردیم.
همچنین در قسمت معرفی نرم‌ افزار حضور غیاب، به شما گفتیم که تهیه‌ی دستگاه حضور و غیاب به تنهایی کافی نیست و مدیر یک سازمان برای کنترل عملکرد کارکنان حتما باید نرم‌افزار حضور و غیاب را روی سیستم خود نصب کند تا بتواند از ویژگی‌های دستگاه خود حداکثر استفاده را به عمل آورد.

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب نسل جدید نرم افزارهای حضورغیاب است که بدون نصب بر روی کامپیوتر کاربران و مدیران، امکان دسترسی به اطلاعات ورود و خروج و کارکرد پرسنل را فراهم می آورد. در نرم افزارهای حضور و غیاب مبتنی بر وب، نسخه اصلی نرم افزار به همراه دیتابیس بر روی یک کامپیوتر (سرور) نصب می شود. تمامی افراد اعم از مدیران، متصدیان حضورغیاب و سایر پرسنل با توجه به مجوز تعریف شده، می توانند از طریق یک مرورگر وب به پنل حضور و غیاب دسترسی داشته باشند.
جالب است بدانید قطع یا وصل بودن اینترنت، مشکلی را در اجرای نرم‌افزار ایجاد نمی‌کند و بدون اتصال اینترنتی هم نرم‌افزار بدون مشکل اجرا می‌شود.
تحت وب بودننرم افزار به این معنی است که ارتباط کاربر با نرم افزار از طریق مرورگر وب برقرار می‌شود و تبادل اطلاعات با سرور از طریق یک ارتباط شبکه صورت می‌گیرد.
این ارتباط شبکه می‌تواند به کوچکی و محدودیت یک شبکه داخلی در یک ساختمان کوچک و یا به بزرگی و گستردگی جغرافیایی شبکه اینترنت باشد.

قابلیت های نرم افزار تحت وب سیستم پرداز گیل:

دسترسی به نرم افزار از طریق یک مرورگر از قبیل: اینترنت اکسپلورر، فایر فاکس و یک ارتباط شبکه
عدم نیاز به نصب نرم افزار حضور و غیاب بر روی کلاینت ها
امکان دسترسی آنلاین به رکوردهای تردد
پردازش آنلاین درخواست ها توسط مدیر
امکان به روز رسانی نرم افزار صرفا بر روی سرور
امکان بررسی درخواست و تغییر وضعیت به حالت رد، تایید، ارجاع به مدیر سطح بالا
امکان ثبت انواع درخواست مانند انواع مرخصی، ماموریت
امکان جستجوی درخواست براساس اطلاعات مخاطب درخواست، نوع و وضعیت درخواست
ارائه انواع گزارشات جزئیات عملیات انجام شده در سیستم حضور و غیاب، گزارش کارکنان، ،گزارش کارکرد دوره ای به صورت انفرادی و گروهی، گزارش ترددها به تفکیک فرد و گروه، گزارش مرخصی و ماموریت،

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی