هوشمند سازى مدارس

از طراحي تا اجرا

سيستم پرداز گيل مفتخر است با تيمي مجرب و كارآزموده در زمينه طراحي، راه اندازي و آموزش پرتال تخصصي مدارس، سيستم هاي كنترل تردد دانش آموزي، مديريت بوفه، تجهيز فضاي آموزشي شامل ويدئو پروژكتورها و پرده های نمايش، بردهای هوشمند و نرم افزارهای محتواسازی در خدمت مدارس، مراكز آموزشي و دانشگاهي باشد.

تخته هوشمند مدارس

 

 

معرفی سیستم:

قرن۲۱به سمتي مي‌رود كه اكثر مشاغل به دانش و مهارتهاي رايانه‌اى نياز خواهند داشت. ورود به اين عرصه به نوع جديدي از آموزش نياز دارد كه با آموزش سنتي كنوني بخصوص آنچه هم اكنون در مدارس ايران در جريان است همخواني ندارد. مدتي است برخي كشورهاي جهان به تاسيس مدارس الكترونيكى يا آنچه در کشور ما مصطلح شده مدارس هوشمند دست زده اند. الگوى اوليه اين مدارس از كشور انگليس گرفته شده است و كشور مالزي يكي از پيشتازان ايجاد اين مدارس به شمار مي‌رود. با اين رويكرد کشور ما هم از سال 1383 طرحي را بصورت پایلوت در چهار مدرسه اجرا كرده است. دانشگاه ها هم به نوع ديگري از آموزش تحت عنوان آموزش مجازي متمايل شده‌اند. در راستای سیاست های وزارت آموزش و پرورش در خصوص هوشمند سازی مدارس، شرکت های رایانه ای و نرم افزاری اقدام به ارائه سیستم جامع و هوشمند اطلاع رسانی دانش آموزان و کادر مدارس کرده است که این سیستم هوشمند متشکل از بخش های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری می باشد.

یکی از راههای متدوال مطابق این پیشنهاد، طراحی و اجرای یک کلاس هوشمند در مدرسه به عنوان یک طرح نمونه است. بدیهی است که راه اندازی یک نمونه کلاس هوشمند علاوه بر اعمال هزینه های کمتر برای مسئولان مدرسه، امکان بررسی، نیاز سنجی و تعمق بیشتر برای ادامه پروژه و ارتقاء مدرسه مذکور به سطوح عالی یک مدرسه هوشمند استاندارد و کارآمد را فراهم می نماید.  برخی از این تجهیزات کمک آموزشی عبارتند از:  وایت برد هوشمند ، ویدئو پروژکتور، ویدئو پروژکتور هوشمند، کیت هوشمند (جهت هوشمند نمودن وایت بردهای معمولی)، پرده نمایش ویدئو پروژکتور، ویژوالایزر(سیستم ارائه مطلب)، میکروسکوپ دیجیتال، قلم دیجیتال، نوت بوک مخصوص دانش آموز، لپ تاپ مخصوص استاد، تبلتمبتنی بر ویندوز و ...

خرسندیم که توانستیم تا حدودی تکنولوژی هوشمند سازی مدارس را به اطلاع هموطنان و علاقه مندان عزیز برسانیم. امید است الطاف خداوندی بیش از پیش نصیب بنده حقیر و پرسنل شرکت سیستم پرداز گیل گردیده و توان خدمت به عزیزان در زمینه های مختلف اتوماسیون را از ما دریغ ننماید. عزیزان علاقمند به اتوماسیون و هموطنانی که در شرف خرید تجهیزات می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از زمینه های مختلف فعالیت ما با مراجعه به سایت شرکت و تماس با شرکت سیستم پرداز گیل آگاه گردند.
از افتخارات ما در زمینه هوشمند سازی مدارس نمایندگی شرکت بدرالکتریک در استان گیلان می باشد. شرکت بدرالکتريک که يکي از بزرگترين شرکت هاي عرضه کننده ماشين هاي اداري در سطح کشور است و در طول فعاليت خود توانسته است علاوه بر دستگاه هاي الکترونيکي چند منظوره توشيبا با قابليت هاي کپي، پرينت، اسکن و فکس، محصولات نمايشي NEC و بردهاي هوشمند پروميتين را نيز در ايران عرضه نمايد. سهامداران، کارکنان اين شرکت و همکاران محترم نماينده در سراسر کشور به خود مي بالند که توانسته اند با عرضه محصولات با کيفيت توشيبا، سهم قابل توجهي را در رشد و توسعه فرهنگي کشور داشته باشند، ضمناً با توجه به عدم توليد اين محصولات در کشور با عرضه و نگهداري مناسب از طريق واحد خدمات پس از فروش خود، صرفه جويي ارزي قابل توجهي نيز داشته باشند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت سیستم پرداز گیل میباشد. طراحی و اجرا: رایمون نگارش

copyyright   2013