مشاوره خرید دستگاه حضور و غیاب

مشاوره خرید:
چه دستگاهی برای مرکز شما مناسبتر است ؟ 


سیستمهای کارتی از لحاظ هزینه مناسب و مقرون به صرفه هستند و سرعت بالایی جهت ثبت تردد دارند. البته در این سیستم وسیله ای جهت کنترل تردد افراد به جای یکدیگر وجود ندارد در نتیجه امکان کارت زنی افراد به جای هم وجود دارد. پس در صورتیکه چنین حساسیتی را دارید گزینه اثرانگشتی پیشنهاد می گردد : 

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی : 
در صورتیکه محیط کاری شما کاملاً اداری است ، سیستم فقط اثرانگشتی با تعداد پرسنل حدود 100 نفر کاملاً جوابگوی شماست . در صورتیکه محیط کاری نیمه اداری، نیمه کارگاهی و یا آزمایشگاهی دارید به شما دستگاه کارت و اثر انگشت پیشنهاد می شود . ساعت حضورغیاب اثر انگشتی راههای تقلب را کاملاً مسدود کرده و با حداقل کنترل حداکثر بازدهی را دریافت می دارید.

چه نوع ارتباطی در مرکز شما کاربردی تر است ؟

1. در صورتیکه تعداد پرسنل بالایی ندارید و گزارش گیری هر ماه برای شما اهمیت دارد راه زیر پیشنهاد می‌شود :
دستگاه بصورت Offline کار کند و در زمان گزارش گیری از طریق کابل ارتباطی 1/5 متری روی دستگاه و با اتصال به Comport رایانه آنرا تخلیه نمود. 

2. در صورتیکه نیاز به ارتباط Online با دستگاه دارید راههای زیر پیشنهاد می گردد:
الف) در صورت دارا بودن شبکه داخلی در مجموعه با تخصیص یک IP Adress و قرارگیری یک نود شبکه در محل دستگاه امکان ارتباط شبکه ای موجود است. 


ب) در صورتیکه موارد فوق موجود نباشد می توان تا فاصله حداکثر 60 متری از ارتباط از طریق پورت RS232 و تا 1200 متر از طریق پورت RS485 ارتباط Online را مهیا کرد.3.در صورتیکه در محیط شما رایانه وجود ندارد می توان از مودم استفاده نمود. جهت این ارتباط یک خط مستقیم و دو مودم D-Link 562E نیاز است. 


 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت سیستم پرداز گیل میباشد. طراحی و اجرا: رایمون نگارش

copyyright   2013